PRESS

För pressackreditering till matcher eller övriga frågor till föreningarna, vänligen kontakta följande:

Carlstad Crusaders
Robert Sundberg
0705-111133
robert.sundberg@crusaders.se

Örebro Black Knights
Jennifer Troëng
0706-188020
jennifer@troenggmc.com

Uppsala 86ers
Martin Söderberg
0703-747400
martin@86ers.se

Stockholm Mean Machines
Martin Wallin
070-8749502
martin.wallin@meanmachines.se

Tyresö Royal Crowns
Leo Billgren
0723-204860
leo.billgren@gmail.com

Limhamn Griffins
Liselotte Petersson
0734-04 3071
liselotte.petersson@limhamn-griffins.com

För frågor gällande förbund eller Superserien generellt, vänligen kontakta Martin Söderberg, Vice Ordförande i SAFF samt Presstalesman på martin.soderberg@amerikanskfotboll.com.